Проект "Доброзичливі сусіди: шлях до порозуміння" за підтримки Українського Жіночого Фонду та Інституту Миру США (грудень 2017-лютий 2018)

 «Доброзичливі сусіди: шлях до порозуміння» - є продовженням роботи розпочатої у серпні 2016 року в напряму сприяння примиренню і порозумінню між ВПО і місцевими громадами у Дарницькому районі м. Києва і Переяслав-Хмельницькому та Бородянському районах Київської області розпочато.
Мета цьогорічного проекту: навчання працівників/працівниць закладів соціальної сфери та ВПО пілотних районів проекту інструментам примирення та порозуміння за допомогою ненасильницького спілкування, медіації та проведення діалогів.
Завдання Проекту:
1. Провести дводенний тренінг з ненасильницького спілкування, медіації, діалогів в громаді та методиці визначення потреб цільової аудиторії для 15 осіб у м. Києві
2. Підготувати серію інформаційно-друкованих матеріалів з роз'яснення можливостей інструментів примирення та порозуміння накладом 500 прим.
3. Визначити потребу у організації діалогів, впровадження медіації у пілотних районах за допомогою проведення фокус-груп в м. Київ, смт. Бородянка, м. Переяслав-Хмельницький, в яких візьмуть участь по 25 учасників/учасниць в кожному
4. Провести, за пріоритетними напрямами, визначеними під час фокус-груп по 1 навчальному тренінгу для громади. 25 осіб у кожному пілотному районі
5. Підготувати та презентувати плани впровадження медіації чи організації діалогів у пілотних громадах (м. Київ, смт. Бородянка, м. Переяслав-Хмельницький) ( на базі соціальних закладів пілотних районів передбачаеться робота медіаторів/фасилітаторів діалогів із числа навчених під час проекту представників/представниць в якості експерименту на волонтерських засадах. В перспективі – виокремлення окремою штатної одиниці.)