Проект «Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров’я приймаючої громади» за підтримки МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) та фінансування ЄС (січень-грудень, 2017).

Основна мета проекту:
Сприяння соціальній інтеграції родин ВПО (особливо – дітей і підлітків) у новій громаді, подоланню бар'єрів і налагодженню соціальних комунікацій між корінною громадою та ВПО в Дарницькому районі м.Києва, оздоровленню суспільних взаємовідносин в пілотній громаді шляхом підтримки місцевого Плану заходів установ, організацій та структурних підрозділів Дарницької РДА в Дарницькому районі столиці щодо залучення ВПО (родин, дітей, підлітків) до соціально-значущої активності.
Цілі проекту:
Ціль 1:
Організація і проведення заходів по темі «Здорова нація: сприяння національно-патріотичному вихованню громади Дарницького району (в т.ч. – родин, дітей і підлітків з числа ВПО) як визначного чинника єднання мешканців району, налагодження комунікацій між ВПО (дорослі, діти, підлітки) та корінними мешканцями»
Ціль 2:
Організація і проведення заходів по темі «Здорова родина: сприяння гармонізації родинних відносин дарничан (в т.ч. – родин переселенців) як визначного чинника формування дітей і підлітків як цілісної, всебічного звинутої особистості»
Ціль 3:
Організація і проведення заходів по темі «Здорова людина: виховання культури безпечної поведінки і здорового способу життя у населення Дарницького району: родин, дітей і підлітків, в т.ч. – з числа ВПО»
Ціль 4:
Організація і проведення заходів по темі «Здорова нація: сприяння формуванню лідерських якостей у підростаючого покоління дарничан (в т.ч. – підлітків з ВПО) як визначного чинника забезпечення розвитку місцевої громади»