Місія

 ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив», як інституція громадянського суспільства, створює умови для підвищення якості життя громадян через розвиток потенціалу та підвищення компетентності окремої людини, колективу, громади.

Наші цілі:

• Активізація місцевих громад, представників інститутів громадського суспільства та окремих громадян до вирішення проблем міста/регіону/країни та їх залучення до процесу вироблення стратегій та контролю виконання рішень щодо соціально-економічного та культурного розвитку як окремих регіонів, так і країни в цілому.

 • Створення умов за яких влада і громада (як в окремих регіонах України, так і в країні в цілому) на засадах паритетності, партнерства , взаємозацікавленності та взаємоповаги будуть здатні до реалізації соціальних ініціатив направлених на підвищення якості життя громадян.

• Зміцнення потенціалу громад та регіональних неурядових організацій через підвищення кваліфікації та компетентності їх членів; впровадження у життя соціальних ініціатив, направлених на підтримку і особистий всебічний розвиток громадян нашої країни.

Основні стратегічні напрямки діяльності:

 • Підвищення компетентності населення (груп та окремих громадян) та підтримка громадських ініціатив гендерної рівності, екологічного, соціального та оздоровчого спрямування;

• Надання практичної допомоги громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах (жінки і жінки з дітьми; молодь; пенсіонери та інваліди; особи, які відбувають чи відбули кримінальні покарання).

 

 

Ми у фейсбук