«Цінність нашого досвіду для розвитку громад, що далі...»

Создано: 04 Июль 2018

3-4 липня за ініціативи БФ «Український жіночий фонд» відбулась зустріч представників громадських організацій у форматі відкритого простору  під назвою «Цінність нашого досвіду для розвитку громад, що далі...», участь у якому взяла членкиня ГО «ІТЦГІ», відповідальна у діяльності організації за напрям інтеграції та адаптації ВПО. Під час зустрічі експертка представила досвід організації, зокрема реалізації 2-х проектів по сприянню інтеграції та адаптації ВПО у приймаючих громадах Києва та Київської області.

  Також, учасники зустрічі обговорювали актуальні проблеми та питання,    пов’язані із перспективами примирення  ВПО та приймаючих громад у    дев’ятьох містах України.

 Під час зустрічі учасники разом з експерткою, докторкою Лорен Ван Метр, професоркою Центру прикладних досліджень конфлікту, Університету Джорджа Вашингтона, взяли участь у вправі за методикою сценарного планування, за результатами якої учасники спрогнозували тендеції розвитку організацій ВПО, можливість їх впливу на розробку та провадження політик на регіональному рівні на наступні 3 роки.

Ми у фейсбук