МГО «Соціальні ініціативи з охорони здоров’я та праці» в рамках проекту «Нова оселя» пропонує дітям та молоді віком 10-17 років організовувати квест-команди та провести дослідження можливостей реалізації Прав Дитини в Україні!

Создано: 01 Август 2017

У рамках проекту«Нова Оселя: інтеграціята психосоціальна підтримкавнутрішньо переміщених дітейу містіКиєві та Одеській області» МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» проводить інформаційну кампанію у форматі квесту для дітей #childrightschallenge, спрямовану на активізацію дитячо-молодіжної спільноти навколо реалізації прав дитини та толерантності у дитячому середовищі. Інформацію про цей квест можна знайти за посиланням http://lhsi.org.ua/uk/infocentr/childrightschallenge

Квест-місія – випробуй свої права! Чи справді ти можеш вільно висловлювати свою думку, організовувати зібрання, маєш можливість дізнаватися про те що тобі цікаво? Чи дійсно ти маєш вплив на своє життя? Чи почуваєш себе безпечно у своєму місті, районі, вулиці?

ГО "Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив" підтримує цю ініціативу. З усіма запитаннями в рамках цього квесту можете сміливо звертатися до Олександри за телефоном +380961206186 або пишіть свої запитання на електрону пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

scholl-1000x1300 10

Ми у фейсбук