Інформаційна акція «Захищаєш країну – захисти себе»

Создано: 06 Июль 2017

ГО "Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив" вже декілка років входить до Всеукраїнської Коаліції з репродуктивного здоров'я та планування сім'ї.
Всеукраїнська Коаліція з Репродуктивного Здоров'я та Планування Сім'ї є всеукраїнською ініціативою, що об'єднує в своїх лавах колективних та індивідуальних членів, які мають спільне прагнення до діяльності заради збереження репродуктивного здоров'я, захисту репродуктивних прав, забезпечення потреб у якісних послугах з планування cім'ї кожної людини в Україні.
Коаліціянти ставлять собі за мету збереження репродуктивного здоров'я, захист репродуктивних прав, забезпечення потреб у якісних послугах з планування cім'ї кожної людини в Україні.
Репродуктивному здоров'ю підлітків та жінок приділяється достатньо уваги, але є ще така вразлива категорія як військовослужбовці. Саме для них цього разу була присвячена Інформаційна акція "Захищаєш країну - захисти себе" Інформаційно-тренінгового центру громадських ініціатив.

imgonline-com-ua-Resize-mA8c2txM0XLSm0vM

Професійні обовязки військовослужбовців часто супроводжуються багатьма ризиками. Перебуваючи далеко від дому кожен мріє повернутися до своїх рідних і близьких живим та здоровим.
Репродуктивне здоров'я - це найважливіша складова загального здоров'я людини. Слід розуміти, що репродуктивне здоров'я (за визначенням ВОЗ) - стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя, що характеризує здатність людей до зачаття і народження дітей, можливість сексуальних відносин без загрози захворювань, що передаються статевим шляхом, гарантію безпеки вагітності, пологів, виживання і здоров'я дитини, благополуччя матері, можливість планування наступних вагітностей, в т. ч. і попередження небажаної вагітності.

 Турбота про збереження репродуктивного здоров'я також включає в себе і сексуальне здоров'я, метою якого є поліпшення життя та міжособистісних відносин, а не тільки консультації та лікувані з репродукцією і інфекціями, що передаються статевим шляхом.ання, пов'язЩоб убезпечити себе та блізких від ризиків та загроз для репродуктивного здоров'я, потрібно знати про них та дотримуватися правил безпеки.

  imgonline-com-ua-Resize-grvjrTOCNN7qp5           imgonline-com-ua-Resize-q0dLNnpL7dIx7kq        Представниці ІТЦГІ поспілкувалися з військовослужбовцями та передали для ознайомлення інформаційні буклети щодо попередження інфекцій, що передаються статевим шляхом та ВІЛ. Також частина буклетів була передана Раді волонтерів Дарницького району м. Києва, які опікуються бійцями на передовій.

Ми у фейсбук