Робоча зустріч Секції з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України

Создано: 23 Июнь 2017

22 червня у Києві розпочалася робоча зустріч Секції з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України. Захід організовано в рамках реалізації спільного проекту Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).
Відкрили засідання заступник виконавчого директор АМУ Валерій Баранов, голова Секції АМУ, Первомайський міський голова Людмила Дромашко та головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд.

prom

Під час зустрічі оголошені результати конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Нагадаємо, навесні цього року Асоціація міст України спільно з Проектом ПРОМІС провела конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив. Конкурсна комісія обрала 8 серед 38 заявок, серед яких і ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив».

prom2            IMG 8026

Після підписання угод на фінансування ініціатив відбулася презентація проектів-переможців конкурсу. Серед них – проекти, що сприятимуть розвитку жіночого бізнесу, навчання з брендингу та промоції продукції жінок-підприємниць, а також створення платформ он-лайн комунікації та можливостей збуту товарів. Ряд ініціатив здійснять гендерний аналіз, створять гендерні мапи міст, які потенційно ляжуть в основу написання цільових програм та стратегій з забезпечення та підтримки рівності статей в економічному житті громад.

IMG 8016    IMG 8015

Ініціатива ГО «ІТЦГІ» має на меті підвищення рівня добробуту населення м. Тараща через сприяння самозайнятості жінок, підвищення їх компетентності щодо економічного життя громади і можливостей впливати на місцеву політику.
Протягом 6 місяців (01 серпня 2017 – 31 січня 2018) представники та представниці ІТЦГІ спільно з ГО «СтоТолок» в м. Тараща Київської області планує:
- підвищити компетентність безробітних жінок (місцевих мешканок та ВПО) по створенню власної справи та можливостей участі громади в формуванні місцевої політики і впливу на владні рішення;
- активізувати жінок (місцевих мешканок та ВПО) до об'єднання для подальшої участі в економічному житті громади та процесі прийняття владних рішень;
- об'єднати зусилля місцевої влади, соціально відповідального бізнесу, активних НУО та окремих активісток для формування «дорожньої карти» по вирішенню проблеми жіночого безробіття в м. Тараща;
- підвищити рівень порозуміння між корінним населенням м.Тараща та ВПО через спільну громадську діяльність по вирішенню проблем громади.

                     IMG 8041            unnamed                    

Ми у фейсбук