Запрошуємо на презентацію та відкриття літнього табору "Молодіжні лідери Дарницького району"

Создано: 05 Июнь 2017

08 червня 2017 р. о 12:00 за адресою: м. Київ, проспект Петра Григоренка, 21Б (Центр сім'ї Дарницького району) відбудеться відкриття літнього табору «Молодіжні лідери Дарницької громади» - пізнавально-розважального простору, покликаного зробити літо безпечним, цікавим і позитивним для підлітків – дарничан, які проводитимуть канікули в місті. Захід реалізується в рамках проекту «Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров'я приймаючої громади»  завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу в рамках програми: «Нова Оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області». 

табір відкриття1

Ми запрошуємо взяти участь у програмі заходу, який передбачає:

- презентацію літнього табору «Молодіжні лідери Дарницької громади» - для всіх;
- дискусію «Літо в столиці: виклики для підлітків та їх батьків» (за участю представників національної поліції, педагогів, психологів батьків підлітків) - для дорослих;
- створення дерева бажань літнього табору «Молодіжні лідери Дарницької громади» - для учасників/учасниць табору;
- спілкування, нові знайомства, позитивні враження, смаколики – для всіх!
Вільно звертайтеся до нас для отримання додаткової інформації: координатора заходу - Олександра Скоромная (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; +380502029849).

плакат123

 

Ми у фейсбук