ІТЦГІ на Всеукраїнському форумі до Дня захисту дітей

Создано: 05 Июнь 2017

2 червня представниці ГО «Інформаційно-тренінгового центру громадських ініціатив» взяли участь у воркшопі «Уважно діти! Співпраця надавачів соціальних послуг і ЗМІ» в рамках Всеукраїнського форуму до дня захисту дітей «Дитина у тривожному середовищі: практики розвитку та відновлення», який відбувався у м. Києві 1-2 червня.

Метою Форуму було створення проектів безпечного середовища для дитини на рівнях: сім'я – громада – держава.
До участі у Форумі були запрошені провідні спеціалісти у галузі соціального захисту та психологічної підтримки дітей: відомі наукові, громадські діячі; професіонали та експерти в галузі дитячої соціально-психологічної практики, працівники громадських організацій та державних структур.

IMG 7794IMG 7793 1
Під час зустрічі спікер Дарія Феденко, журналіст 5-го каналу, дуже змістовно розповіла про особливості зйомки та використання зображень дітей; поділилась власним досвідом спілкуванням з сім'ями з дітьми у СЖО та принципи безпеки і приватності: як не нашкодити, висвітлюючи конкретні історії.

             IMG 7801               IMG 7799
Дякуємо МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» (LHSI), за підтримки якої відбувся воркшоп, за запрошення і надану можливість дізнатися про цікаве та корисне.

Ми у фейсбук