Круглий стіл в рамках проекту «Співпраця заради миру: консолідація зусиль влади та громадськості з метою імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325»

Создано: 31 Май 2017

30 травня в Таращанському районі Київської області відбувся "круглий стіл" з метою обговорення шляхів реалізації на місцевому рівні Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325, формування громадської підтримки діям влади щодо підвищення ефективності та рівня надання допомоги жінкам і дівчатам, які постраждали від гендерно-зумовленого насильства чи сімейного насилля; забезпечення належного реагування на випадки правопорушень, пов'язаних з гендерно-зумовленим насильством; підвищення рівня поінформованості населення щодо гендерних аспектів запобігання та врегулювання конфліктів.

imgonline-com-ua-Resize-zVbs9SbsDezimgonline-com-ua-Resize-JF7NFuGqqLuB0

Важливість, актуальність і волю до вирішення цих питань було доведено тим, що учасниками заходу стали - в.о. голови Тращанської районної державної адміністрації, голова Тращанської районної ради, міський голова м.Тараща та інші керівники управлінь і відомств, дотичних до теми проекту (поліція, соціальні служби), також голови сільрад району, місцеві депутати, представники ГО і ЗМІ.
Пропозиції учасників "круглого столу" будуть направлені у всі інстанції району та громадським активістам для подальшої роботи. А для координації такої діяльності було вирішено рекомендувати Громадській раді при Таращанській РДА створити посаду Радника з питань реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325, і визначили кандидатуру Голову ГО "СтоТОлок" Світлану Шелест.
Окрема подяка Таращанському агротехнічному коледжу (де, власне, і пройшла зустріч) за організаційну підтримку та гостинність.

imgonline-com-ua-Resize-9IgURrP8YJLMhF
Сподіваємося на продовження співпраці та реалізацію інших соціальних ініціатив в Таращанському районі!

Ми у фейсбук