ГО «ІТЦГІ» долучилася до Всеукраїнського тижня планування сім'ї та репродуктивного здоров'я – 2017.

Всеукраїнський Тиждень планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я проходить у нашій державі кожної весни задля привернення уваги українців до питань збереження власного здоров'я та народження бажаних і здорових дітей. Цього року тиждень відзначався з 11-го по 17-те травня, і до проведення різноманітних заходів у його рамках долучилися десятки громадських організацій по всій державі, у тому числі – ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив».
В рамках Всеукраїнського тижня планування сім'ї та репродуктивного здоров'я з метою пропагування здорового способу життя, підвищення обізнаності молоді щодо питань планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я представницями ІТЦГІ було проведено низька заходів для учнівської молоді.

Зокрема,

тренінги для студентів КВПУ залізничного транспорту та ДНЗ «Центр професійної освіти технологій та дизайну». Метою цих зустрічей було надання інформації, яка допоможе приймати життєво важливі рішення щодо власного репродуктивного здоров'я. Під час виконання вправ, групової роботи, міні-лекцій значна увага приділялася профілактиці захворювань, що передаються статевим шляхом, методам контрацепції, збереженню здоров'я.

IMG 7266IMG 7093IMG 7094

протягом тижня в Центральній районній бібліотеці була організована виставка інформаційних матеріалів з проблем репродуктивного здоров'я. Усі охочі мали змогу отримати корисну інформацію, дізнатися про статеве виховання і чому воно важливе; отримати інформацію про корисні інтернет-ресурси що висвітлюють питання статевого виховання та збереження репродуктивного здоров'я.

         IMG 7514                                              IMG 7478

флешмоб з несприятливих погодних умов з парку перемістився до актової зали найближчої школи, яка гостинно прийняла команду ІТЦГІ. Учні старших класів активно приймали участь у розв'язанні завдань пов'язаних зі збереженням репродуктивного здоров'я, знайомилися з тематичною літературою, консультувалися та ділилися власним досвідом попередження ризикових ситуацій.

IMG 7464

акція «Кохання без ризиків», що відбулася в парку «Партизанської слави». Під час заходу юнаки й дівчата змогли отримати інформацію про збереження репродуктивного здоров'я та ознайомилися з особливостями використання сучасних та ефективних методів контрацепції, як альтернативи незапланованій вагітності та абортам. В рамках заходу були розповсюджені інформаційні матеріали та буклети.

Ми у фейсбук