Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив виступає партнерською організацією в реалізації програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» в м. Києві та Києвській області

Создано: 01 Май 2017

Програму реалізовує МБФ «Український жіночий фонд» у рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» з метою надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, людям, які постраждали в результаті конфлікту, та пенсіонерам шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень в повсякденному житті, та надання їм можливості відігравати активну роль в житті своїх громад.
Программа реалізується в 11 областях України: Донецька, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Миколаївська, Луганська, Полтавська, Сумська, Тернопільська та Черкаська області.
У Києві вже відбулися перші тренінги у Дарницькому районі, де проживає найбільше офіційно зареєстрованих ВПО, розповіла Наталя Костюк, тренер програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» по Київській області. Долучалися і окремі учасники з інших районів Києва та передмістя. В області перші тренінги відбудуться у Васильківському, Бородянському, Переяславському і Таращанському районах.

ASS9789-825x400

Більш детальніше про програму можна дізнатися переглянувши прес-конференцію на сайті Українського кризового медіа–центру

Ми у фейсбук