Квітневі заходи в рамках проекту «Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров’я приймаючої громади».

Создано: 01 Май 2017

ГО "Інформаційно тренінговий центр громадських ініціатив" за підтримки МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» (LHSI) та фінансування ЄС продовжує реалізацію проекта «Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров'я приймаючої громади», основною метою якого є сприяння соціальній інтеграції родин ВПО (особливо – дітей і підлітків) у новій громаді, подоланню бар'єрів і налагодженню соціальних комунікацій між корінною громадою та ВПО в Дарницькому районі м.Києва.


Протягом квітня в рамках цього проекту відбулося наступне:

день здор

 07 квітня 2017 року запросили учнів, батьків та вчителів ЗОШ 309 до спільної веселої зарядки! І не просто так, а з нагоди Всесвітнього дня здоров'я!

Здоров'я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров'я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.
Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров'я, відзначається щорічно 7-го квітня.

  

дети1 Продовжуючи роботу за напрямком «Здорова родина – щаслива дитина» команда ІТЦГІ 10 квітня 2017 р. провела тематичне заняття для учнів ЗОШ 309. За допомогою психолога в інтерактивній формі (тематичні ігри та модерована дискусія) підлітки обговорили питання важливості взаємодії членів родини (дорослих і дітей), особливо у кризових ситуаціях; дізнатися про неприпустимість насилля та дискримінації в родині, про основні права дитини, про служби допомоги дітям у кризових ситуаціях (Дарницького району і м. Києва); вчилися шукати шляхи для взаєморозуміння із батьками та однолітками; вчилися використовувати ненасильницькі методи вирішення суперечок – в родині і з однолітками.

 

для батьків

 

 

19 квітня відбулася зустріч із батьками учасників проекту в формі тренінгу. Разом із кваліфікованим консультантом ми обговорювали питання, яке головне для кожної родини - як порозумітися із підлітком; як налагодити спілкування, коли твої син чи дочка не хочуть/не можуть/не готові говорити про свої проблеми; як допомогти дитині, яка перенесла травму (фізичну/психологічну). Ці питання стосуються як родин - корінних дарничан, так і сім'ї, які переїхали до столиці з зони АТО.

 

дети2

  24 квітня відбулася чергова зустріч з учнями ЗОШ 309 за напрямком «Здорова родина – щаслива дитина». Тема насилля і підліткового насилля оточує школярів та їх батьків та не аби як хвилює педагогів. В умовах кризи суспільства (АТО, економічна криза, терористичні загрози у світі,), Інтернет, ЗМІ та ТБ формують або толерантне ставлення дітей та підлітків до силових методів вирішення конфліктів, або насичують інформаційний простір негативною інформацією із сценами насилля, що є неприпустимим і має негативний вплив на психіку дітей (особливо тих, хто на власні очи бачив військові дії чи мав безпосередній контакт із такими ситуаціями). На зустрічі підлітки намагалися навчитися правильно сприймати інформацію та використовувати у своєму повсякденному житті.

 

жерналист

 Спільно з ГО " Кримська правозахисна ініціатива" що суботи знайомимося з секретами журналістського мистецтва в Школі журналістики " Sharks pen. ua". На заняттях діти та підлітки мають можливість спробувати себе в ролі журналіста, в написанні репортажів, зйомці власних відео сюжетів, пошуку ексклюзивної інформації, спілкування з професійними журналістами та багато іншого.

Якщо є бажання - приєднуйтесь!

 

 

семьи

 

 Підтримуючи ініціативи активних мешканців Дарницького району столиці, ІТЦГІ стала місцем збору гуманітарної допомоги для родин у складних життєвих обставинах, до яких у повній мірі можна віднести і багато родин ВПО, які мусили полишати свої домівки лише з речами найпершої необхідності. Так, родини ВПО та родини в СЖО, які живуть в Дарницькому районі столиці, отримали набори одягу, побутової хімії та ін. завдяки поширенню інформації через партнерські організації – учасників проектів LHSI.

Ми у фейсбук