Тренінг для батьків в рамках проекту "Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров'я приймаючої громади"

Создано: 24 Март 2017

Ви знаєте, що сьогодні треба родинам? Миру і порозуміння. Так вирішили учасники семінару-тренінгу для батьків, проведеного 22 березня 2017 р. в рамках проекту "Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров’я приймаючої громади" (вказаний проект реалізується за підтримки МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я" (LHSI) та фінансування ЄС).

Захід відвідали родини (пари і окремо мами і тата, у яких виховуються діти-підлітки) - місцеві мешканці столичної Дарниці та ВПО, які обрали Київ новим місцем для життя своїх сімей.

Понад три години за допомогою кваліфікованої тренерки пані Наталії Орловської ми обговорювали питання вікової психології дітей (особливості кожного періоду розвитку та становлення особистості) та вчилися ненасильницьким методам вирішення конфліктних ситуацій.

Команда проекту сподівається, що такі тренінги/зустрічі/бесіди та нові знання дорослих допоможуть підліткам з родин ВПО та родин СЖО "влитися" середовище однолітків та комфортно там комунікувати, рости в мирі і дружбі. Дякуємо всім за участь і натхнення! Чекаємо на подальших заходах проекту! Нагадуємо про конкурс для учасників проектних заходів !

IMG 7083 301x169IMG 7077 054024482098 301x191

Ми у фейсбук