Тренінги для підлітків в рамках проекту "Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров'я приймаючої громади"

Создано: 15 Март 2017

 3 та 14 березня на базі Центру сім'ї Дарницького району м. Києва відбулися тренінги для підлітків на тему «Щаслива родина – здорова дитини» в рамках реалізації проекту «Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров'я приймаючої громади», який реалізується ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив» за підтримки МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» (LHSI) та фінансування ЄС.
Основною метою зустрічей з підлітками було сприяння гармонізації родинних відносин в їх сім'ях як визначного чинника формування цілісної, всебічно розвинутої особистості дітей і підлітків» .
Під час тренінгів діти мали змогу не тільки усвідомити роль матери та батька в родині, сформувати ціннісно-моральні уявлення про сім'ю, навчитись бути відповідальними за злагоду в родині, розвити уміння з повагою ставитись до батьків як найдорожчих людей, а й ще більше дізнатись про один одного та сім'ї своїх друзів, найти спільні риси та інтереси.

IMG 6905IMG 6903

 

 

Ми у фейсбук